NTE Projesi Metal Expo’daydı!

NTE Projesini temsilen proje faydalanıcısı Sanayi Genel Müdürlüğü ve proje ortakları MTA ve MUNTEAM proje temsilcileri ile teknik destek ekibinden oluşan heyet 27 – 30 Eylül 2023 tarihleri arasında beşincisi düzenlenen Uluslararası Demir, Çelik, Metal Ürünleri ve Üretim Teknolojileri Fuarı Metal Expo’ya stand kurarak katılım sağladı. 

Bu sene 62 ülkeden sektör temsilcilerini ağırlayan Metal Expo, fuar süresince düzenlediği sektörel konferanslar, B2B toplantıları, endüstriyi yerel ve küresel değerlendirme sunumu ve sivil toplum kuruluşları tarafından verilen seminerler ile hem NTE sektöründe pratik uygulamaları hem ağ oluşturma hem de iş birliği imkânları sunmuştur.

NTE Projesi standında farklı sektörlerden gelen temsilciler ağırlandı ve projenin amacı, bu proje ile MTA ve MUNTEAM tarafından sektöre verilebilecek hizmetler ve iş birlikleri görüşüldü. 

NTE Projesi heyeti; Metal Expo’da endüstriyel disiplinlerde sektörünün öncü şirketlerinin stantlarını yerinde ziyaret ederek, projenin tanıtımını gerçekleştirdi ve muhtemel iş birlikleri üzerinde değerlendirmelerde bulundu.  

Bu Web Sitesi Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti’nin mali desteğiyle hazırlanmıştır. Yayının içeriğinden sadece WYG Türkiye sorumlu olup, hiçbir şekilde Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti’nin görüşlerini yansıttığı şeklinde yorumlanamaz.